Присоединяйтесь к нам —

(073)269 83 49

Спеціальні умови кредитування автомобілів Hyundai від OTP Bank (до 36 місяців без переплат)

1 Ноября 2018

Здійсніть свою мрію стати власником нового авто всесвітньо відомого бренду Hyundai разом з вигідними умовами кредитування Hyundai Finance від OTP Bank (36 міс. без переплат):

 • кредит надається у гривнях на купівлю нового легкового автомобіля;
 • мінімальний розмір авансового внеску: від 50%;
 • сума кредиту: до 1 250 000 грн.;
 • строк кредиту: 36 міс.;
 • обов'язкове страхування: повне КАСКО, страхування цивільної відповідальності;
 • партнер зі страхування: ПрАТ "СК "Арсенал Страхування".

1

Умови кредитування:

Авансовий внесок, % 50% та більше
Період кредиту 36 міс.
Три роки кредитування 0,01%

 

Акційні умови дійсні з 01.11.2018 року по 31.12.2018 року включно, але в будь якому разі, до моменту виконання умов по всім гарантійним листам Виконавця за цією акцією.

Погашення заборгованості по кредиту та відсотків здійснюється щомісяця, відповідно до схеми погашення:

Ануїтетні платежі - щомісячні платежі  здійснюються рівними частинами протягом всього строку дії кредитного договору. Причому, протягом перших років строку  дії кредитного договору в цих платежах переважають відсотки, і менше погашається сума кредиту. Надалі, з кожним платежем, частка відсотків зменшується і більше погашається сума кредиту. Перевага цієї схеми погашення полягає в тому, що протягом перших років дії кредитного договору розмір щомісячного платежу за кредитом буде менший ніж за стандартною схемою.

Забезпечення: застава придбаного автомобіля. Договір застави автотранспорту, на купівлю якого надається кредит, посвідчується нотаріально. Нотаріальні послуги сплачуються за рахунок Позичальника.

Форми погашення: готівкою, через каси відділень АТ«ОТП БАНК» згідно тарифів Банку або безготівково,  шляхом перерахування коштів  на рахунок в АТ «ОТП БАНК», за допомогою OTPSmart (про послуги Інтернет-банкінгу від OTP Bank дізнайтеся більше у співробітника Банку або на сайті Банку).

Витрати позичальника
Послуги Банку
Комісія за відкриття поточного рахунку / Комісія за перерахування коштів на поточний рахунок автосалону одноразово відсутня
Послуги Страхової компанії
Страхування КАСКО щорічно від 6,99%  від вартості авто
Страхування Цивільної відповідальності відповідно до чинного законодавства щорічно від 1100 грн.
Послуги нотаріуса**
Послуги нотаріуса одноразово від 3500 грн.
Держмито одноразово 0,1% від вартості застави
Послуги ТСЦ МВС
Відрахування до Пенсійного фонду одноразово 3%-5%  від вартості авто
Реєстрація одноразово від 800 грн.

** Тарифи за послуги партнерів - Страхових компаній та Нотаріусів, що співпрацюють з АТ«ОТП Банк», встановлюються згідно з ціновою політикою компаній і мають інформативний характер.

Необхідні документи для прийняття рішення по кредиту:

 • заповнена Анкета на отримання кредиту;
 • паспорт громадянина України Позичальника та копія паспорту дружини/чоловіка Позичальника;
 • довідка з податкової інспекції про присвоєння ідентифікаційного номеру Позичальнику та копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру дружині/чоловіку Позичальника;
 • довідка з місця роботи Позичальника та/або дружини/чоловіка Позичальника, засвідчена в бухгалтерії не раніше ніж за 2 тижні до дня її подання в Банк, що підтверджує посаду Позичальника та/або дружини/чоловіка Позичальника та нараховану заробітну плату за останні 6 міс., та/або виписка по зарплатному рахунку Позичальника та/або дружини/чоловіка Позичальника, посвідчена банком, в якому відкритий рахунок;
 • рахунок-фактура та/або специфікація на автомобіль, що купується.

 

Для клієнтів ФОП:

 • свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця (копія). Для ФОП, що зареєстровані починаючи з 07.05.2011 р., замість Свідоцтва про державну реєстрацію необхідно надавати витяг з Єдиного державного реєстру (що був наданий під час реєстрації або пізніше);
 • звіти з ДПІ про прибутки фізичної особи-підприємця за 1 (один) останній повний рік та за останній звітний період;
 • виписка про рух коштів по рахунку за останні 12 місяців;
 • для клієнтів ФОП-ІТ, що працюють по зарплатній схемі, договори про співпрацю з компанією за попередній рік + за поточний рік.

 

Більше умов за посиланням: {page_43}/© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг