Присоединяйтесь к нам —

(056) 493-40-04

«Зимові шини для твоєї машини» - скористайтесь вигідною акцією до 15 грудня

24 Октября 2017

У рамках «Cезону акційних пропозицій 2017» у мережі Національного Автодилера кожний покупець нового автомобіля гарантовано отримує комплект зимових шин у подарунок*

«Богдан-Авто Холдинг» піклується про автомобілістів та пропонує лише найкращі умови купівлі та обслуговування авто в національній мережі автоцентрів.
Враховуючи важливість такого фактору, як безпека під час руху і невпинне наближення зими та морозів, була розроблена спеціальна акція «Зимові шини для твоєї машини».

4tyres post bah

Умови акції дуже прості – обирайте один з автомобілів популярних чи перспективних автобрендів, представлених в шоурумах Національного Автодилера, купуйте вподобане авто в період з 23.10 до 15.12.2017 р. та отримайте комплект з 4-х якісних шин у подарунок.*

До того ж, всі клієнти автоцентрів мережі «Богдан-Авто Холдинг» мають чудову нагоду скористатись вигідними пакетними сервісними пропозиціями:
Заміна масла двигуна + діагностика ходової + регулювання світла фар від 198 грн.
Шиномонтаж + важливі діагностики від 199 грн.

Щоб дізнатись подробиці, телефонуйте до консультанта найближчого автоцентру
Більше про акційні пропозиції Національного Автодилера: https://goo.gl/BcBQjM

«Оксамитовий сезон акційних пропозицій» - серія спеціальних акцій та заходів, що діють в мережі ТОВ «Богдан-Авто Холдинг» з вересня по грудень 2017 року.
Національний Автодилер «Богдан-Авто Холдинг» - один з основних операторів українського автомобільного ринку. До структури мережі «Богдан-Авто Холдинг» входять дилерські центри по всій території України, що займаються продажем і сервісним обслуговуванням автомобілів Hyundai, Great Wall, JAC, Skoda, Citroеn, Subaru, Bogdan, Ravon, Lada, комерційної автотехніки Hyundai та автобусів Богдан, відповідно до кращих світових стандартів.

* Акція діє з 23.10 до 15.12.2017 р. і поширюється на обмежену кількість автомобілів. Під подарунком мається на увазі можливість придбання автомобілів за цінами, що включають в себе вартість комплекту зимової гуми (чотири автомобільних шини), на день придбання автомобіля. З реєстром акційних моделей можна ознайомитись у найближчому автоцентрі. Організатор акції – ТОВ «Богдан-Авто Холдинг»© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг